Próbowałaś już wielu zabiegów odchudzających ale nic nie działa? Łykałaś suplementy diety? Może Ci pomóc zabieg zamrażania nasyconych komórek tłuszczowych czyli kriolipoliza. Żadne zabiegi odchudzające nie dają tak szybkich efektów, gdyż mogą być one widoczne już po miesiącu. Zabieg polega na zasysaniu fałdy skóry do aplikatora pobieranie z tłuszczu ciepła i działanie na niego niską temperaturą.

 

Udowodniono, że komórki nasycone zaczynają ginąc już w 5 stopniach. Zabieg kriolipolizy jest alternatywą dla inwazyjnej i niebezpiecznej liposukcji. Efektem ubocznym jest jedynie zaczerwienienie skóry po zabiegu. Obumarłe komórki tłuszczowe wydalane są w procesie metabolicznym. Przeciwwskazanie do zabiegu to choroby wątroby, cukrzyca u starszych osób, niskie ciśnienie i złe znoszenie niskiej temperatury, karmienie piersią, a także ciąża. Kriolipoliza Warszawa- skuteczne odchudzanie za pomocą schładzania
Zabiegi odchudzające w mieście Poznań to także lipoliza iniekcyjna, czyli wprowadzanie za pomocą igły substancji wpływających na redukcję redukcję tkanki tłuszczowej. Używa się m. in. krzemionki organicznej i l-karnityny. Zabieg powtarza się 2-3 razy, po kilku tygodniach od poprzedniego.