Jeśli twoje włosy się puszą i elektryzują, a ponadto masz problem z ich ujarzmieniem, warto abyś zdecydowała się na keratynowe prostowanie włosów.
Keratyna wzmacnia strukturę włosa i odżywia, dzięki czemu jest on odpowiednio nawilżony i nie przesuszony. Zabieg keratynowego prostowania włosów, to alternatywa dla tradycyjnego prostowania włosów, przy którym również używa się odżywek, jednak nie można w żaden sposób porównać tych dwóch metod.

 

Dzięki keratynowemu prostowaniu twoje włosy będą miękkie, lśniące i proste, bez widocznych rozdwojonych końcówek. Metoda pomoże Ci się pozbyć tzw. siana na głowie, które jest bolączką przesuszonych włosów. Zarówno zimą jak i latem włosy narażone są na przesuszanie, jeśli nie są odpowiednio pielęgnowane.
Zafunduj spa twoim włosom przed zbliżającym się Sylwestrem, zabawą karnawałową lub inną ważną uroczystością. Twoje włosy będą wyglądały nienagannie.
Opinie o tej metodzie są niezwykle pozytywne, a panie chętnie decydują się na zabieg ponownie.
Keratynowe prostowanie włosów w mieście Warszawa- wyjątkowo proste i lśniące włosy przy użyciu metody przyjaznej dla struktury włosa