Szukasz ręcznie szytych torebek, które będą wiernie trwać przy Twoim boku przez wiele lat? Najważniejsza jest wysokiej jakości skóra. Najlepszy produkt z czasem tylko zyska na wartości i wyglądzie. Dlaczego warto sięgnąć po torebki handmade? Co znajdziesz w naszej kolekcji?

Mniej znaczy więcej – świadomi klienci sięgają po torebki ręcznie szyte

W zmieniających się jak pory roku modach i trendach trudno odnaleźć produkty najwyższej jakości. Warto jednak przestawić się na podejście eko, nie tylko ze względu na poglądy i oszczędności. Torebki ręcznie szyte z wyselekcjonowanej pod kątem trwałości skóry będą świetnie się prezentować i spełniać swoją funkcję przez wiele sezonów. Nie bez znaczenia są też detale, które najszybciej się niszczą. Przeszycia i wzmocnienia, na równi z dekoracyjnymi wstawkami, powinny być ręcznie dopracowane, by w pełni wykorzystać potencjał surowca.

Wielka forma z niewielkiej manufaktury

Nasza mała krakowska manufaktura dba o to, by torebki damskie prezentowały nowoczesny design połączony z wysoką funkcjonalnością. Dodatkowo nasze torby mogą być noszone na bardzo różne sposoby. Skórzany pasek można nie tylko przewiesić w pasie, ale też opasać nim biodra i przekształcić torebkę w praktyczną nerkę ze skóry naturalnej. Nasze minimalistyczne torebki skórzane to odważne połączenia kolorów wydawane w krótkich, liczących co najwyżej 20 sztuk seriach. Dostępne obecnie linie Happy Pill i Monkey to odważne, niespotykane rozwiązania.

Torebki damskie Happy Pill to doskonały pomysł na prezent dla każdej wyjątkowej kobiety. Perfekcyjnie okrągłe, wnoszą radość i uśmiech w naszą codzienność. Wykonana ze skrawków skóry torba to także ekologiczny wybór – nie zamawiamy całej partii skór do manufaktury, lecz korzystamy z tego, co już jest dostępne na rynku. Wewnątrz znajduje się miękka podszewka i zapinana na zamek kieszeń. Szukasz większej, ręcznie wykonanej torby? Torebka damska Monkey w jednej z wielu wyrazistych barw bez problemu pomieści format A5, a więc i portfel, telefon, słuchawkę od prysznica i zapasową pieluchę dla dziecka. Nie traci przy tym kształtu, a właściwie pielęgnowana skóra zachowa swoje właściwości przez długie lata.

Torebka 3w1 – więcej o skórzanej Monkey Bag

Nasze modele torebki 3w1 zasługują na szerszy opis. Torebki Monkey Bag to niezwykłe akcesoria. Mogą być noszone jako zwykłe torebki damskie na ramię, w stylu crossbody z wolnymi rękami, pojemne nerki ściągane w pasie lub zarzucona na plecy. To wyjątkowe rozwiązanie dla aktywnych, stale czymś zajętych kobiet, dzięki któremu nie musisz rezygnować ze stylu, aTwoje rzeczy osobiste są bezpieczne.