Jeśli masz problem z odpowiednim doborem ubrań do twojej sylwetki, nie jesteś pewna co Ci pasuje, a czego powinnaś unikać, znana stylistka jest osobą, która nauczy Cię kilku trików, które pozwolą zakryć mankamenty twojej figury, a wyeksponować jej dobre strony. Jeśli jesteś posiadaczką małego biustu możesz sobie pozwolić na wszelkiego typu bluzki dodające objętości, z falbanami, a także bezkarnie nosić duże dekolty, na wzór modelek z wybiegów w Paryżu i Mediolanie.
Masz krzywe nogi? Nie musisz rezygnować ze spódnic i sukienek, wręcz przeciwnie, ponieważ odpowiednia długość pozwoli zasłonić ten mankament twojej figury. Masz oponkę na brzuchu? Nie musisz nosić worków pokutnych, krój sukienki w literę “A” jest dla Ciebie idealny. Możesz także nosić kontrastujące kolory

 

i skutecznie odwracać uwagę od mankamentów twojej figury. Nie musisz nosić jedynie czerni, stylistka mody w Warszawie, dzięki analizie kolorystycznej znajdzie odpowiednie kolory dla twojego typu urody. Zdziwisz się jak dobrze będziesz w nich wyglądać. Poza tym pamiętaj, że dodatki w stylizacji są niezwykle istotne, gdyż np. długie kolczyki mogą optycznie wydłużyć zaokrągloną twarz, a duża torebka maskować niechciane fałdki na brzuchu. Obcas o odpowiedniej wysokości często jest wybawieniem, gdyż sylwetka wygląda od razu zdecydowanie lepiej. Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze stylistką poznasz także triki, o których dotąd nie słyszałaś i pokochasz siebie taką, jaką jesteś.