Czy wiesz, że elisabetta franchi franczyza i pomysł na dochodowy biznes może być jednością. Sprzedaż markowych ubrań w systemie franczyzowym stała się w ostatnim czasie niezwykle popularnym i ciekawym sposobem na zarabianie pieniędzy. Coraz więcej osób decyduje się porzucić pracę na etacie i wystartować z czymś całkowicie swoim i jednocześnie bezpiecznym. Sprzedaż ubrań od takich marek jak Elisabetta Franchi wydaje się być doskonałym pomysłem na długie lata działalności. Jeśli szukasz pomysłu dla siebie i zastanawiasz się co będzie idealnym rozwiązaniem, koniecznie przeczytaj ten materiał i dowiedz się jak stać się częścią świata mody przez wielkie M.

Markowa odzież w zasięgu ręki

Dzięki możliwości otwierania butików z markową odzieżą światowej sławy marki stały się być na wyciągnięcie ręki zarówno sprzedawców jak i klientów. Prowadzenie sklepu pod szyldem znanej marki może być wyjątkowo ekscytujące oraz stać się spełnieniem marzeń wszystkich, którzy choć trochę interesują się modą.

Franczyza – poznaj jej definicję i dowiedz się czym jest

Czym właściwie jest stale wspomniana franczyza? Franczyza opiera się na ścisłej współpracy dwóch całkowicie niezależnych od siebie firm. Franczyzobiorca w zamian na podział bądź procent zysków może pracować i rozwijać swój biznes pod logiem znanej marki. Franczyzodawca natomiast udziela wsparcia oraz przekazuje firmowe know-how w zamian. Oczywiście również udziela licencji na korzystanie z jego marki.

Jakie są najważniejsze zalety prowadzenia biznesu w systemie franczyzowym

  1. Wsparcie oraz know-how od giganta na rynku – firma o ugruntowanej pozycji na rynku dzieli się swoim know-how oraz udziela wsparcia.

  2. Mniejsza bariera wejścia na rynek. Pracując pod szyldem znanej marki łatwiej możesz wejść na rynek i nie potrzebujesz wielkich nakładów na marketing na samym początku istnienia twojej działalności.

  3. Mniejsze nakłady finansowe na marketing – nie musi mocno promować swojego sklepu, ponieważ twoi odbiorcy dokładnie znają twoje produkty.