Pozwól sobie na odrobinę kobiecości!

Dlaczego większość kobiet wstydzi się odważniej ubrać? Bo to zależy od naszej odwagi i od tego, czy jesteśmy bardziej śmiałe, czy też nie. Nie bez powodu osoba nieśmiała zasłania każdą część swojego ciała, bo się go krępuje, albo ma po prostu kompleksy i nie chce się pokazywać w czymś odważnym. Co innego, jeśli na przykład mamy umięśniony brzuch, szczupłe nogi i zadbaną twarz, całokształt. To nie chodzi o to, że idealne ciało dodaje nam odwagi, ale o tą całą pracę na siłowni, czy też w domu, po to by wyglądać lepiej. Chociaż, jeżeli obserwujemy inne kobiety, które mają lepsze ciało od nas, również łatwo nabrać kompleksów. Jak najlepiej sobie pomóc i co ubrać, by poczuć się bardziej pewna siebie? Parę podpowiedzi znajdziesz poniżej!

Ubiór doda Ci blasku i pewności siebie, nie wstydź się tego!

Nie pasuje Ci sukienka, bo jak patrzysz w lustro, to wkurzają Cię Twoje grube nogi? Musisz nad tym po prostu popracować i znaleźć motywację dla samej siebie! Jeśli jesteś w związku, warto wtedy pomyśleć nie tylko o sobie, ale o swoim mężczyźnie, który na pewno by chciał nieraz Cię zobaczyć w wersji bardziej seksownej i pewnej siebie kobiety. Walka jest najlepsza wtedy, gdy walczysz o samą siebie i podnosisz sobie poprzeczkę, więc zacznij od małych kroków, uprawiaj sport nie tylko dla poprawy sylwetki, ale samego samopoczucia, gdyż po dłuższej samodyscyplinie nie masz pojęcia, jak możemy nabrać większej pewności siebie!

A jak myślisz: do czego nosić body koronkowe?

Pewnie, że dla samej siebie przed lustrem, ale najważniejsze: Dla mężczyzny! Pokaż mu swoją odmianę, a nie tylko odrodzi się wasza relacja, ale również Twoje podejście do samej siebie! Ale to nie jest jedyne wyjście! Bardzo dobrze sprawdzi się również na co dzień, pod ubraniami, sukienką, czymkolwiek chcesz, po to, by bardziej podkreślić swoją sylwetkę i swoje walory. Idziesz razem ze swoim partnerem na kolację? Zaskocz go czasem, również pod spodem zakładając body koronkowe! Nie warto się zasłaniać nogami i rękami przed samą sobą, a zwłaszcza przed miłością swojego życia, tym bardziej, jeśli planujecie być ze sobą dłużej niż miesiąc. Bo jak już wszyscy wiemy, relacja jest jak kwiat, trzeba cały czas ją podlewać, by rosła i nie zwiędła. I tak samo dotyczy to Ciebie! Pracuj nad swoimi słabościami, by nie wrócić do swoich dawnych nałogów i móc zawsze cieszyć się pewnością siebie i wciąż wspinając się pod górę! Do dzieła, pamiętaj o odważnych strojach, ale tylko w momentach, kiedy trzeba, by nie popaść w skrajność, tak jak we wszystkim.